Psi Patrol reklama po polsku – Duze pojazdy Ultimate Rescue – Helikopter Sye i Radiowóz Chase’a!

Thanks! Share it with your friends!

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Added by PAWPatrolOfficialAndFriends
285 Views
Chase dowodzi akcją! Dołącz do radiowozu ratunkowego Chase'a! W pojeździe zmieści się aż 6 psiaków - jedna figurka jest dostępna w zestawie, radiowóz wyposażony jest w wyrzutnię dysków, hak ratunkowy i mini motocykl policyjny. Przygoda zaczyna się, kiedy Chase zasiada za kierownicą pojazdu i jest gotowy do akcji! Przyciśnij specjalną odznakę Psiego Patrolu, aby aktywować światła i dźwięki ostrzegawcze.
Wzbij się do nieba z helikopterem Skye! Ten helikopter wyposażony jest w poruszające się śmigło i hak ratunkowy! Znajdziesz tu miejsce na 6 szczeniąt (2 figurki w zestawie).Pociągnij różową dźwignię, a aktywujesz obracające się śmigło, migające światła i realistyczne dźwięki helikoptera! Dzięki migającym światłom, realistycznym efektom dźwiękowym i przedłużonemu hakowi ratunkowemu ten helikopter przenosi wszystkie emocje z serialu do Twojego domu! Dołącz do Skye w akcji przygodowej!

#PsiPatrol #UltimateRescue #PawPatrolPolish
Category
English Preschool Videos Entertainment
Tags
paw patrol, ultimate rescue, psi patrol, po polsku, marshall, skye, chase, rubble, new paw patrol toys, zabawki psi patrol

Post your comment

Comments

Be the first to comment